Nesledujte proměnu Ostravy zpovzdálí. Žijte ji.
Kultivace. Transformace. Progresivita.

Vaše nové místo pro život

Všech 52 bytů, které jsou v rámci projektu Nové Lauby určeny na prodej, nabídne důmyslně řešené dispozice 1+kk až 4+kk, všechny prostoupené denním světlem. Tým z kanceláře znamení čtyř – architekti se pečlivě věnoval každému bytu, tak aby vznikly jednotky, v nichž najdou zázemí jak mladé páry, tak rodiny s dětmi i nároční klienti, kteří se chtějí obklopit velkorysým prostorem. Jednotlivé byty jsou tak řešeny nejen s důrazem na efektivitu, ale také se zřetelem na vytvoření místa, ve kterém je radost žít. V parteru projektu navíc vznikne prostor pro dva ateliéry s předzahrádkou.
Ostrava prochází proměnou, na jejímž konci bude stát sebevědomá metropole plná architektonicky unikátních projektů. Díky tomu nabízejí jednotky v projektu Nové Lauby jedinečnou příležitost k investici s potenciálem růstu.

Závěrečná etapa prodeje právě zahájena!
Možnost dokoupení parkovacího stání.
Výhled na město
i do zeleně dvorany
Díky tomu, že objekt bude mít tvar uzavřeného nepravidelného lichoběžníku s pěti městskými bloky, v jejichž středu vznikne prostor pro ozeleněné atrium, výhledy každého bytu se budou měnit v závislosti na jejich orientaci. Některé nabídnou výhled na Masarykovo náměstí, jiné do Muzejní ulice či do upravené dvorany plné stromů a zeleně. Z vyšších podlaží se pak otevřou výhledy do širokého okolí, zejména na straně Pivovarské ulice, kde rozhledu nebrání žádná vyšší zástavba.
S ohledem na pohodlí
a bezstarostnost
Maximální komfort bydlení zajistí třívrstvá velkoformátová okna s hliníkovým či dřevěným rámem, kvalitní dřevěné podlahy a v koupelnách velkoformátová dlažba v kombinaci se sanitou renomovaných výrobců. Interiér většiny bytů navíc rozšíří balkon či lodžie, v případě bytů v nejvyšším podlaží pak dokonce privátní střešní terasa. Budoucí majitelé budou moci vybírat ze dvou variant standardu.
Nebytové prostory
se skvělou vizibilitou
Jelikož Nové Lauby vznikají jako projekt, jehož cílem je oživení centra Ostravy, podlaží v úrovni ulice bude fungovat jako sofistikovaná výkladní skříň s reliéfem klasického podloubí. Nabídne hned čtyři nebytové prostory na prodej, které vytvoří ideální zázemí pro útulné bistro, kavárnu, obchod s kvalitními potravinami či s místními designovými výrobky.